API Delevan Inc. 1812R-393H
1812R-393H
Part No.:
1812R-393H
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
2-SMD
Datasheet:
1812R-393H.pdf
Description:
FIXED IND 39UH 211MA 4.5 OHM SMD