Bourns Inc. 2100LL-101-V-RC
2100LL-101-V-RC
Part No.:
2100LL-101-V-RC
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
2100LL-101-V-RC.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 4.3A 36 MOHM TH