Bourns Inc. 2100LL-120-V-RC
2100LL-120-V-RC
Part No.:
2100LL-120-V-RC
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
2100LL-120-V-RC.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 10.9A 6 MOHM TH