Bourns Inc. 2100LL-270-V-RC
2100LL-270-V-RC
Part No.:
2100LL-270-V-RC
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
2100LL-270-V-RC.pdf
Description:
FIXED IND 27UH 7.3A 12 MOHM TH