Bourns Inc. 2100LL-561-H-RC
2100LL-561-H-RC
Part No.:
2100LL-561-H-RC
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
2100LL-561-H-RC.pdf
Description:
FIXED IND 560UH 2.2A 134 MOHM TH