Bourns Inc. 2100LL-681-H-RC
2100LL-681-H-RC
Part No.:
2100LL-681-H-RC
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
2100LL-681-H-RC.pdf
Description:
FIXED IND 680UH 2.1A 147 MOHM TH