Bourns Inc. 2100LL-820-H-RC
2100LL-820-H-RC
Part No.:
2100LL-820-H-RC
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
2100LL-820-H-RC.pdf
Description:
FIXED IND 82UH 4.6A 32 MOHM TH