API Delevan Inc. 2150R-28J
2150R-28J
Part No.:
2150R-28J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
2150R-28J.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 520MA 520 MOHM TH