API Delevan Inc. 2500R-62G
2500R-62G
Part No.:
2500R-62G
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
2500R-62G.pdf
Description:
FIXED IND 5MH 58MA 50 OHM TH