API Delevan Inc. 2510R-68H
2510R-68H
Part No.:
2510R-68H
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
2-SMD
Datasheet:
2510R-68H.pdf
Description:
FIXED IND 68UH 58MA 13.8 OHM SMD