API Delevan Inc. 3090R-332J
3090R-332J
Part No.:
3090R-332J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
2-SMD
Datasheet:
3090R-332J.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 200MA 1.9OHM SMD