API Delevan Inc. 3090R-392J
3090R-392J
Part No.:
3090R-392J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
2-SMD
Datasheet:
3090R-392J.pdf
Description:
FIXED IND 3.9UH 180MA 2.3OHM SMD