API Delevan Inc. 3094-100KS
3094-100KS
Part No.:
3094-100KS
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
3094-100KS.pdf
Description:
FIXED IND 10NH 1A 40 MOHM SMD