API Delevan Inc. 3094-103KS
3094-103KS
Part No.:
3094-103KS
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
3094-103KS.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 120MA 3.5 OHM SMD