API Delevan Inc. 3094-220KS
3094-220KS
Part No.:
3094-220KS
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
3094-220KS.pdf
Description:
FIXED IND 22NH 1A 50 MOHM SMD