API Delevan Inc. 3094-330KS
3094-330KS
Part No.:
3094-330KS
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
3094-330KS.pdf
Description:
FIXED IND 33NH 1A 50 MOHM SMD