API Delevan Inc. 3094-332KS
3094-332KS
Part No.:
3094-332KS
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
3094-332KS.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 200MA 1.2OHM SMD