API Delevan Inc. 3094-470KS
3094-470KS
Part No.:
3094-470KS
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
3094-470KS.pdf
Description:
FIXED IND 47NH 900MA 60 MOHM SMD