API Delevan Inc. 3094-682KS
3094-682KS
Part No.:
3094-682KS
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
3094-682KS.pdf
Description:
FIXED IND 6.8UH 140MA 2.4OHM SMD