API Delevan Inc. 4302R-103G
4302R-103G
Part No.:
4302R-103G
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
2-SMD
Datasheet:
4302R-103G.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 180MA 4.5 OHM SMD