API Delevan Inc. 4302R-183F
4302R-183F
Part No.:
4302R-183F
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
2-SMD
Datasheet:
4302R-183F.pdf
Description:
FIXED IND 18UH 115MA 11 OHM SMD