API Delevan Inc. 4470R-15F
4470R-15F
Part No.:
4470R-15F
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
4470R-15F.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 1.3A 300 MOHM TH