API Delevan Inc. 4470R-21F
4470R-21F
Part No.:
4470R-21F
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
4470R-21F.pdf
Description:
FIXED IND 47UH 620MA 1.3 OHM TH