API Delevan Inc. 4470R-33F
4470R-33F
Part No.:
4470R-33F
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
4470R-33F.pdf
Description:
FIXED IND 470UH 170MA 17 OHM TH