API Delevan Inc. 4922R-52H
4922R-52H
Part No.:
4922R-52H
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
2-SMD
Datasheet:
4922R-52H.pdf
Description:
FIXED IND 18MH 52MA 143 OHM SMD