API Delevan Inc. 5022R-105F
5022R-105F
Part No.:
5022R-105F
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
5022R-105F.pdf
Description:
FIXED IND 1MH 105MA 33 OHM SMD