API Delevan Inc. 5022R-133F
5022R-133F
Part No.:
5022R-133F
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
5022R-133F.pdf
Description:
FIXED IND 13UH 520MA 1.2 OHM SMD