API Delevan Inc. 5022R-203F
5022R-203F
Part No.:
5022R-203F
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
5022R-203F.pdf
Description:
FIXED IND 20UH 372MA 2.5 OHM SMD