API Delevan Inc. 5022R-303J
5022R-303J
Part No.:
5022R-303J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
5022R-303J.pdf
Description:
FIXED IND 30UH 348MA 2.8 OHM SMD