API Delevan Inc. 5022R-683J
5022R-683J
Part No.:
5022R-683J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
5022R-683J.pdf
Description:
FIXED IND 68UH 320MA 3.3 OHM SMD