API Delevan Inc. 8532R-15H
8532R-15H
Part No.:
8532R-15H
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
2-SMD
Datasheet:
8532R-15H.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 2.97A 40 MOHM SMD