Abracon LLC AIRD-02-102K
AIRD-02-102K
Part No.:
AIRD-02-102K
Manufacturer:
Abracon LLC
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
AIRD-02-102K.pdf
Description:
FIXED IND 1MH 1A 818 MOHM TH