Abracon LLC AIRD-02-3R9M
AIRD-02-3R9M
Part No.:
AIRD-02-3R9M
Datasheet:
AIRD-02-3R9M.pdf
Description:
FIXED IND 3.9UH 11.4A 5 MOHM TH