Abracon LLC AIRD-02-4R7M
AIRD-02-4R7M
Part No.:
AIRD-02-4R7M
Manufacturer:
Abracon LLC
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
AIRD-02-4R7M.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 11.4A 5 MOHM TH