Abracon LLC AIRD-02-5R6M
AIRD-02-5R6M
Part No.:
AIRD-02-5R6M
Datasheet:
AIRD-02-5R6M.pdf
Description:
FIXED IND 5.6UH 11.4A 6 MOHM TH