Abracon LLC AIRD-02-821K
AIRD-02-821K
Part No.:
AIRD-02-821K
Manufacturer:
Abracon LLC
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
AIRD-02-821K.pdf
Description:
FIXED IND 820UH 1.3A 590 MOHM TH