Abracon LLC AIRD-06-3R3M
AIRD-06-3R3M
Part No.:
AIRD-06-3R3M
Datasheet:
AIRD-06-3R3M.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 11.4A 5 MOHM TH