Abracon LLC AIRD-06-4R7M
AIRD-06-4R7M
Part No.:
AIRD-06-4R7M
Datasheet:
AIRD-06-4R7M.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 11.4A 5 MOHM TH