Abracon LLC AIRD-06-5R6M
AIRD-06-5R6M
Part No.:
AIRD-06-5R6M
Datasheet:
AIRD-06-5R6M.pdf
Description:
FIXED IND 5.6UH 11.4A 6 MOHM TH