Abracon LLC AIRD-06-680K
AIRD-06-680K
Part No.:
AIRD-06-680K
Manufacturer:
Abracon LLC
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
AIRD-06-680K.pdf
Description:
FIXED IND 68UH 4.8A 53 MOHM TH