Abracon LLC AIRD-06-6R8M
AIRD-06-6R8M
Part No.:
AIRD-06-6R8M
Datasheet:
AIRD-06-6R8M.pdf
Description:
FIXED IND 6.8UH 11.4A 7 MOHM TH