Abracon LLC AIRD-06-8R2M
AIRD-06-8R2M
Part No.:
AIRD-06-8R2M
Datasheet:
AIRD-06-8R2M.pdf
Description:
FIXED IND 8.2UH 11.4A 7 MOHM TH