Abracon LLC AMDLA2213Q-100MT
AMDLA2213Q-100MT
Part No.:
AMDLA2213Q-100MT
Manufacturer:
Abracon LLC
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
AMDLA2213Q-100MT.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 30A 4.15 MOHM SMD