Abracon LLC AMDLA2213Q-101MT
AMDLA2213Q-101MT
Part No.:
AMDLA2213Q-101MT
Datasheet:
AMDLA2213Q-101MT.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 9.5A 40 MOHM SMD