Abracon LLC AMDLA2213Q-230MT
AMDLA2213Q-230MT
Part No.:
AMDLA2213Q-230MT
Datasheet:
AMDLA2213Q-230MT.pdf
Description:
FIXED IND 23UH 18A 11 MOHM SMD