Abracon LLC AMDLA2213Q-330MT
AMDLA2213Q-330MT
Part No.:
AMDLA2213Q-330MT
Datasheet:
AMDLA2213Q-330MT.pdf
Description:
FIXED IND 33UH 16A 15.4 MOHM SMD