Abracon LLC AMDLA2213Q-470MT
AMDLA2213Q-470MT
Part No.:
AMDLA2213Q-470MT
Datasheet:
AMDLA2213Q-470MT.pdf
Description:
FIXED IND 47UH 14A 20.8 MOHM SMD