Abracon LLC AMDLA2213Q-4R7MT
AMDLA2213Q-4R7MT
Part No.:
AMDLA2213Q-4R7MT
Datasheet:
AMDLA2213Q-4R7MT.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 44A 2.2 MOHM SMD