Abracon LLC AMDLA2213Q-680MT
AMDLA2213Q-680MT
Part No.:
AMDLA2213Q-680MT
Datasheet:
AMDLA2213Q-680MT.pdf
Description:
FIXED IND 68UH 12A 29.5 MOHM SMD