Abracon LLC AMDLA2213Q-6R8MT
AMDLA2213Q-6R8MT
Part No.:
AMDLA2213Q-6R8MT
Datasheet:
AMDLA2213Q-6R8MT.pdf
Description:
FIXED IND 6.8UH 36A 3.1 MOHM SMD